PARTNEŘI

Odbytové družstvo LITOZEL (http://www.litozel.cz/)

Odbytové družstvo LITOZEL je v současnosti jedním ze tří největších schválených odbytových organizací producentů zeleniny v ČR. Družstvo vzniklo v roce 2002 spojením 16ti zakládajících členů, mezi kterými byla i naše farma.

Český farmářský trh (http://www.ceskyfarmarskytrh.cz/)

Tyto holky ve skutečnosti odstartovaly trend novodobých farmářských trhů. Český farmářský trh se specializuje na trhy „sousedské”, s domácí atmosférou, pečlivě vybíranými trhovci a sortimentem. V tuto chvíli kromě Klánovic pořádají trhy také v Dolních Počernicích a Dolních Břežanech. Klánovický trh byl v roce 2011 zařazen v žebříčku časopisu Týden mezi 5 nejlepších v ČR

Farmáři v Praze (http://www.farmarivpraze.cz/)

Hanka Kaštilová začala pořádat farmářské trhy v roce 2010. Nejprve na pražském Andělu, odkud se trhy rozšířily na Pankrác před obchodní centrum Arkády. Krédem firmy je kvalita, ale i celkový vzhled trhu. Trhy jsou velice oblíbené a najdete nás zde každou středu.

Farmářský krám (http://farmarskykram.cz/)

Obchod pana Bartůňka v Kbelích nabízí regionální potraviny a zakládá si na kvalitě a čerstvosti. Pro zeleninu si k nám jezdí každý den. Jeho přístup je obdivuhodný a těší nás vzájemná spolupráce. 

Náš GRUNT (http://www.nasgrunt.cz/

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů. V tuto chvíli je naleznete ve všech větších městech České republiky (http://www.nasgrunt.cz/6-nase-prodejny.html). Pro Náš GRUNT jsme výhradními producenty zeleniny.